• facebook
  • twitter
-A | A+

Tütüncü, fuarda tüm stantları gezdi

Haber Tarihi: 18 Mart 2016, Cuma - 13:09
Başkan Hakan Tütüncü, Antalya City Expo-Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’nın 2. gününde belediyelerin ve firmaların tüm stantlarını ziyaret etti.

Kepez Belediye Başkanı ve Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü, 6. kez kapılarını ziyaretçilere açan Antalya City Expo-Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’na katılan belediyeleri ve firmaları yalnız bırakmıyor.

Başkan Tütüncü, Türkiye Belediyeler Birliği ve Akdeniz Belediyeler Birliği işbirliği ile düzenlenen fuarda, ürünlerini tanıtan belediyelerin ve firmaların stantlarını gezdi. Tütüncü, belediye ve birlik meclis üyeleri ile 5 saate yakın bir sürede fuardaki tüm stantları ziyaret etti.

Katılımcılar fuardan memnun

Tütüncü, ziyarette katılımcıların fuarla ilgili düşüncelerini, taleplerini dinledi, ürünlerini inceledi. Belediyeler ve firmalar, memnun kaldıkları fuarın organizasyonunu başarılı bulduklarını ve ziyaretçi sayısının da geçtiğimiz yıllara göre arttığını ifade ettiler. Başkan Tütüncü, Azerbaycan’dan gelen, belediye başkanları ve belediye başkan yardımcılarının yer aldığı bir heyeti de Kepez Belediye standında kabul etti. Heyet, Tütüncü’ye plaket takdim etti. Tütüncü, heyetle standa sergiledikleri yerli üretim otomobil Devrim ile anı fotoğrafı çekildi.

Kepez Belediyespor Kulübü’nün erkek basketbol ve futbol takımları ile bayan basketbol takımı da belediyenin standını ziyaret etti. 
Fuar ziyaretinde Başkan Hakan Tütüncü’ye eşi Dr Ayşe Tütüncü ve kızı Zeynep de eşlik etti.
Tütüncü, 32 belediye başkanının yer aldığı Fas heyetinin ve fuarı organize eden Pyramids Grup Fuarcılık yöneticilerini onuruna akşam yemeği verdi.
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz