Ana Sayfaİletişim ebelediye
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütücü, sanata ve kültüre verdiği önemi, ilçedeki sanatsal faaliyetlere katılarak da gösteriyor.  

Başkan Hakan Tütüncü, AKEV İlköğretim Okulu Türk Halk Müziği Korosu (THM)’nun prova çalışmalarını izledi. Öğretmenlerden oluşan koronun seslendirdiği türkülerle Tütüncü, kısa bir anlık olsa da siyasetin stresinden uzaklaşmış oldu.

Başkan Tütüncü, motivasyonu artırmak ve eğlenmek amacıyla kurulan AKEV THM Korosu’nun bazı türkülerine de eşlik etti. 
AKEV İlköğretim Okulu Müdürü Güler Yılmaz’ın şefliğini yaptığı koro, sevdiği türküleri de söyleyerek Tütüncü’yü mutlu etti.
Prova çalışmalarına katılan Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Gürsel Kaya da, “Dostum  Dostum” türküsünü seslendirdi.

Başkan Hakan Tütüncü, başarılar dilediği AKEV THM Korosu’nun üyelerine, kendisine keyifli bir akşam yaşattıkları için teşekkür ederek, “Bu güzel ortamı AKEV camiası ile paylaşmaktan mutlu oldum.” dedi.

AKEV Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Selahattin Çiçek de, daha önce de birçok kültürel ve sanatsal faaliyetlerine katılan Başkan Tütüncü’nün,  AKEV THM Korosu’nun çalışmalarına katılmasından onur duyduklarını belirtti. 
Bu haber 1 defa görüntülendi.
YORUMLAR
 Zeliha Onat  2010-12-06
  Derse devam
 Seçilip iş başına geldiği günden itibaren Antalya'da spor ve sanata hiç bir Belediye başkanının vermediği kadar destek veren sayın Hakan Tütüncü'ye teşekkürü borç biliyorum.
Siyasilere vermiş olduğu ders aralıksız devam ediyor.
Tabi anlayıp ders alana . . .
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir
© Kepez Belediyesi | Bilgi İşlem Servisi • Teomanpaşa Mahallesi Yeşilırmak Caddesi • 444 6 007 •