Ana Sayfaİletişim ebelediye
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediye Meclis Üyeleri Ayşe Güliz Yılman’a ve Mehmet Yarbaş’a sürpriz doğum günü partisi düzenledi. Yılman ve Yarbaş, tüm meclis üyelerinin katılımıyla doğum günü pastalarını kestiler.

Tütüncü, yol arkadaşlarım dediği ve geçtiğimiz hafta yemekte bir araya geldiği meclis üyelerinin doğum günlerini de unutmadı. Pazartesi günü yapılan Kepez Belediye Meclisi toplantısının sonunda Başkan Tütüncü, 1 Haziran’da doğan Ayşe Güliz Yılman’a (1959) ve Mehmet Yarbaş’a, (1966) doğum günü sürprizi yaptı. Tütüncü, AK Parti, CHP ve MHP’li Meclis Üyeleri’ni, makam odasına davet ederek Yılman’ın ve Yarbaş’ın doğum günlerini kutladı. Tütüncü’nün ve tüm meclis üyelerinin katılımıyla Ayşe Güliz Yılman ve Mehmet Yarbaş, başkanlık toplantı salonunda doğum günü pastalarını kestiler. Tütüncü ve Meclis Üyeleri, Yılman’ın ve Yarbaş’ın, doğum günlerini tebrik ettiler. Tütüncü, tüm meclis üyelerinin doğum günlerini kutlayacaklarını söyledi.
“Kepez Belediye Meclis Üyeleri, iktidarıyla, muhalefetiyle benim yol arkadaşımdır.” diyen Başkan Hakan Tütüncü, “Bugün de iki meclis üyemizin doğum gününün birlikte kutlayalım, birlikte neşemizi, sevincimizi artıralım, güzel bir an olsun istedik.” diye konuştu.
Tütüncü, siyasette tartışma zeminlerinin daha kaliteli olmasını istediklerini belirterek, şunları söyledi: “Tartışmaların, fikirlerin çarpışmasından hakikatlerin doğduğuna inanıyorum. Tartışmaları, millete hizmet noktasında en doğrunun ortaya çıkması adına kullanacağız. Birbirimizi sevmekten, birbirimize güzel söz söylemekten, birbirimizin sevincini, neşesini paylaşmaktan daha güzel hiçbir şeyin olmayacağını düşünüyorum. Hiç kimse ile kavga etme taraftarı değiliz. Fikirlerimizi, kanaatlerimizi medeni zeminlerde, platformlarda çalışma arkadaşlarımızla tartışmaktan zevk alıyoruz”

Bu haber 1 defa görüntülendi.
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir
© Kepez Belediyesi | Bilgi İşlem Servisi • Teomanpaşa Mahallesi Yeşilırmak Caddesi • 444 6 007 •