Ana Sayfaİletişim ebelediyeKepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, imar planları yapılan, imarlı yolları açılan Sütçüler bölgesinin, 300 yataklı devlet hastanesinin yapılmasıyla Antalya’nın önemli bir merkezi haline geleceğini söyledi.

Başkan Hakan Tütüncü, Hastane Caddesi’nde bir işyerinin önünde verilen kahvaltıda. bölgedeki iş adamlarının ve vatandaşlarının taleplerini dinledi.
Sütçüler bölgesindeki 52 dönümlük sağlık tesisi alanına inşa edilecek olan hastaneyle ilgili vatandaşlara bilgi veren Başkan Tütüncü, Sağlık Bakanlığı’nın ilçeye kazandıracağı 300 yataklı devlet hastanesinin projesini tamamladığını söyledi.

300 yataklı hastanenin projesi tamamlandı

Sağlık Bakanı Recep Akdağ ile yaptığı görüşme neticesinde, Hastane Caddesi’ndeki 52 dönümlük arazideki karkas inşaatı biten semt polikliniğinin, devlet hastanesine dönüştürülmesinin yatırım programına alındığını hatırlatan Tütüncü,”AK Parti Antalya milletvekillerimizle birlikte, konunun Ankara’da takipçisiyiz.” dedi.
Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, ilçeye büyük bir hareketlilik getirecek olan hastanenin, bu dönem içerisinde yapılacağını bildirdi.

Bölgede kat artışı yaptık, yeni yollar açtık

Tütüncü, Sütçüler bölgesinde bulunan Güneş, Mehmet Akif, Habibler, Sütçüler ve Hüsnü Karakaş mahallelerinde, yeni yol açma çalışması yaptıklarını kaydetti. Meclis kararıyla yaptıkları imar düzenlemesiyle, bu bölgeye kat artışı getirdiklerine değinen Başkan Tütüncü, imarlı yolların açılması ve kat artışıyla, bölgede çok düzgün ve modern yapılaşmanın önünü açtıklarını ifade etti.

2012’de bölgenin park talebini karşılayacağız

Tütüncü, Sütçüler bölgesinin, hastanenin hizmete girmesiyle, yeni açılan bulvarlarıyla, modern yerleşim yerleriyle, Antalya’nın önemli bir merkezi haline geleceğini söyledi.
Başkan Hakan Tütüncü, park isteyen vatandaşlara da bölgede bir parkın yapımını, 2012 yatırım programına aldıklarının bilgisini verdi.  
Bu haber 2 defa görüntülendi.
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir
© Kepez Belediyesi | Bilgi İşlem Servisi • Teomanpaşa Mahallesi Yeşilırmak Caddesi • 444 6 007 •