Ana Sayfaİletişim ebelediye


Kepez Belediyesi’nin katkılarıyla Antalya Ahlak Kültür ve Çevre Derneği tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve “Kutlu Doğum Programı”nda ‘es-sadık’ yani sadakat ve sadık olma konusu ele alındı.

Kepez Belediyesi’nin katkılarıyla Antalya Ahlak Kültür ve Çevre Derneği (AKÇED) tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen “ Kutlu Doğum Programı” Kepez Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.
Hafız Süleyman Aykut’un okunduğu Kur-an’ı Kerim tilaveti ile başlayan programa Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Köse, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar ve yüzlerce vatandaş katıldı. Bu yıl “es-sadık” yani sadakat ve sadık olma konusunun işlendiği “Kutlu Doğum Programı”na Diyanet İşleri emekli Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan konuşmacı olarak katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan AKÇED Başkanı Kazım Demir şunları kaydetti: “Kutlu Doğum Programı’yla her yıl Peygamber efendimizin ismini ön plana çıkaracak bir sıfatı konu alıyoruz. Bu yıl ise Peygamber efendimizin inancı, ameli, doğru söz ve davranışı, dürüst ve samimiyeti ile hilesiz yaşam biçimini anlatan ‘sadakat ve sadık olma’ konusunu ele aldık. Ben başta Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü olmak üzere, salonu dolduran tüm misafirlere katılımlarından ötürü teşekkür ediyorum.”

Konuşmasına ev sahipliği yapmanın gurur ve onurunu yaşadığını belirterek başlayan Başkan Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak, hem güzel bir şehir oluşturmayı hem de gönüllere doygunluk veren bu gibi programlar yapmayı görev bildiklerini söyledi. Tütüncü, ev sahipliği yapmalarına fırsat vererek kendilerine büyük bir mutluluk yaşatan AKÇED Yönetimi’ne teşekkür ederek, sözlerine Arif Nihat Asya’nın Naat şiiriyle son verdi.

Bu yıl “es-sadık” yani sadakat ve sadık olma konusun işlendiği “Kutlu Doğum Programı” Diyanet İşleri emekli Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın konuşmasıyla devam etti.


Bu haber 4 defa görüntülendi.
YORUMLAR
 Cemil ALTINDAL  2012-04-04
  Kutlu doğum prg. hk.
 Başkanımızın evsahipliğinde güzel bir program oldu. Daha da güzel programlarda buluşmak dileğimle.
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir
© Kepez Belediyesi | Bilgi İşlem Servisi • Teomanpaşa Mahallesi Yeşilırmak Caddesi • 444 6 007 •