444 6 007
0555 024 07 07
Başkan
Başkan’ın Mesajı
Başkan’a Mesaj
Başkanla Fotoğrafım
Başkan’ın Özgeçmişi
Yönetim
Başkan Yardımcıları
Belediye Meclis Üyeleri
Encümen Üyeleri
Komisyonlar
Müdürlükler
Organizasyon Şeması
Etik Komisyonu
Muhtarlıklar
Kepez
Kepez İçin Projem Var
Tarihçe
Kent Rehberi
Belediye Hizmet Binaları
Misyon & Vizyon
KVKK Aydınlatma Metni
Performans Programı
Stratejik Plan
Faaliyet Raporları
Kurumsal Durum ve Mali Beklentiler Raporu
Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı
Kamu Hizmeti Standardı
İmar Revizyon Önerisi
Online İşlemler
Online Vergi Ödeme
E-Belediye
E-İmar
Sağlık Merkezi Hizmetleri
Sağlık Merkezi Randevu
Hasta Laboratuar Sonuçları
Bilgi Edinme Başvurusu
Beyaz Masa
Başvuru Sorgulama
Başvuru Kılavuzu
Evlilik İşlemleri
Cenaze İşlemleri
İnşaat Ruhsatı
Yapı Kullanma İzni
İmar İşlemleri
İşyeri Açma Ruhsatı
Zabıta İşlemleri
Form ve Dilekçe Örnekleri
Vergi İşlemleri
Vergi Takvimi
Sosyal Yardım
Askıdaki Planlar
Etkinlik ve Basın
Haberler
Kepez TV
Kepez TV Canlı Yayın
TV Özel Yayınlar
Etkinlikler Duyurular
Etkinlik Alanları
İhaleler
Geçmiş İhale Yayınları
Meclis Gündemi
Meclis Kararları
Multimedya
13. Yıl Kitabı
Kepez Vizyon Dergisi
Fotoğraf Albümü
Belediye Logoları
444 6 007
0555 024 07 07
Ara
Arama Önerileri:
vergi borcu öğrenme
belediyeye nasıl giderim
hastane randevu
Yönetim
Başkan Yardımcıları
Belediye Meclis Üyeleri
Encümen Üyeleri
Komisyonlar
Müdürlükler
Organizasyon Şeması
Etik Komisyonu
Muhtarlıklar
Hızlı Erişim
Evlilik İşlemleri
Sosyal Yardım
Belediye Hizmet Binaları
E-İmar
Sağlık Merkezi Randevu
Bilim Merkezi Randevu
Vergi İşlemleri
Başkanla Fotoğrafım
Ana Sayfa
Yönetim
Komisyonlar
Komisyonlar
Meclis I. ve II. Başkan Vekilleri
Süleyman ACAR
Hatice SÜTCÜ
Meclis Divan Katipleri
Süleyman ACAR
Fatma TUTAN
Meclis Divan Katipleri (Yedek)
Elif Derya CANBULUT
Mekin Arslan BAŞAK
Plan ve Bütçe Komisyonu
Ali FİDAN
Nebi SEZGİN
Nesibe BAHADIR
İbrahim VELİCAN
Ali Baki SARICA
İmar Komisyonu
Murat MENZİLCİOĞLU
Yusuf İŞERİ
Ali KESİK
Mustafa İLHAN
Adem ÇELİK
Mülkiyet Değerlendirme Komisyonu
Ramazan POYRAZ
Hatice SÜTCÜ
Ali KOÇ
Veli YILMAZ
Özcan ÖZALP
İsim Tespit Komisyonu
Ali KOÇ
Mekin Arslan BAŞAK
Ramazan POYRAZ
Veli YILMAZ
Cafer TURGAY
Kentsel Gereksinimler Komisyonu
İsmail KAYA
Ali FİDAN
Cafer TURGAY
İbrahim YILMAZ
Selami POLAT
Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu
Hatice SÜTCÜ
Fatma TUTAN
Ramazan POYRAZ
Nesibe BAHADIR
Cafer TURGAY
Esnaf Sicil Takip Komisyonu
Nebi SEZGİN
Süleyman ACAR
Hüseyin MOTOR
Özcan ÖZALP
İbrahim YILMAZ
Akdeniz Belediyeler Birliği Üyeliği
Nejat ATEŞ
Fatma TUTAN
Elif Derya CANBULUT
Nebi SEZGİN
Adem ÇELİK
Akdeniz Belediyeler Birliği Üyeliği (Yedek)
Mekin Arslan BAŞAK
İsmail KAYA
Tarihi Kentler Birliği Üyeliği (Asil ve Yedek)
Nejat ATEŞ
Nebi SEZGİN
Çiftçi Mallarını Koruma Meclisi Üyeliği (Asil)
Nebi SEZGİN
Ali KOÇ
Hatice SÜTCÜ
Elif Derya CANBULUT
Çiftçi Mallarını Koruma Meclisi Üyeliği (Yedek)
Ali FİDAN
Nesibe BAHADIR
Mehmet Ali ÇETİN
Halil OYA
ANTAB (Asil ve Yedek)
Süleyman ACAR
Ramazan POYRAZ
Elif Derya CANBULUT
Mekin Arslan BAŞAK
Fatma TUTAN
Denetim Komisyonu
Murat MENZİLCİOĞLU
İsa SARPDAĞ
Nejat ATEŞ
Cafer TURGAY
İbrahim VELİCAN
Gayrimenkul Satış Komisyonu (Asil ve Yedek)
Hasan Cumhur GÖNCÜ
Ali FİDAN
Hayvan Hakları Komisyonu
Nebi SEZGİN
Hatice SÜTCÜ
Ali FİDAN
Özcan ÖZALP
İbrahim YILMAZ