• facebook
  • twitter
-A | A+

BAŞKAN TÜTÜNCÜ SEMT PAZARINDA. 04.05.2009

Haber Tarihi: 9 Ekim 2009, Cuma - 17:31
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, makamında oturarak değil, mahalleri, esnafı, semt pazarlarını ziyaret ederek, sorunlara derman oluyor.

Vatandaşın hizmetkârıyız, diyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçe halkının ayağına giderek, sorunlara çözüm bulmaya devam ediyor. Düğüne, cenazeye katılarak vatandaşın sevincine, hüznüne ortak olan Tütüncü, mahalleleri, okulları, camileri, semt pazarlarını, esnafı ziyaret ederek, sorunlara çözüm üretiyor. Başkan Hakan Tütüncü, Zafer Mahallesi’ndeki Cumartesi Semt Pazarı’nı ziyaret ederek, ilçe halkıyla buluştu. Cumartesi Pazarı’nda bir saatten fazla kalan Tütüncü, yüzlerce vatandaşla, esnafla el sıkıştı, dertlerini, taleplerini dinledi. Belediye başkanlarını aralarında görmekten duydukları mutluluğu ifade eden Kepezliler ve pazarcı esnafı da Tütüncü’ye olan sevgilerini hem sözle hem de ikramla gösterdiler. Semt pazarında gözlemecilik yapan Zeynep Ayseli de Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye gözleme ikram etti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, “Bizler belediyeciliği, vatandaşa hizmetkârlık yapmak olarak görüyoruz. Bizler, halkımızın hizmetçileriyiz. Kepez halkının hizmetinizdeyiz. Bu görevi talep ederken de böyle düşünüyorduk, Kepezli vatandaşlarımın oylarıyla belediye başkanı olduk. Şimdi de düşüncemiz bu yöndedir. Vatandaşlarımızı evlerinde, işyerinde, semt pazında, okulda, camide ziyaret ediyoruz; sohbet ediyoruz, dertleşiyoruz, çaylarını içiyoruz. Makamda oturarak değil, vatandaşımızın ayağına giderek, dertlere derman oluyoruz, devam edeceğiz. Kepezli vatandaşlarımı seviyorum. Onları memnun edebilmek için de gece gündüz çalışacağız.” şeklinde konuştu.
Semt pazarı ziyaretine AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar ve Kepez Belediye Meclis Üyeleri de katıldı.

Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz