• facebook
  • twitter
-A | A+

TÜTÜNCÜ GO-KART PİSTİNDE. 04.05.2009

Haber Tarihi: 9 Ekim 2009, Cuma - 17:34

Kutup Yıldızı Gençlik Derneği’nin, GO-Kart turnuvasına katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, GO-Kart pistinde yaptığı ilk sürüşte, başarılı bir performans gösterdi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kutup Yıldızı Derneği’nin, Deepo Go-Kart pistinde düzenlediği turnuvaya katıldı. Kutup Yıldızı Gençlik Derneği’nin Go-Kart Turnuvası’nda 80 kişi yarıştı. Yarışları ilgiyle izleyen Tütüncü, turnuvada ilk kez Go- Kart pistinde sürüş yaptı. Go-Kart aracıyla başarılı bir performans sergileyen Tütüncü, siyasette olduğu gibi pistte de başarılı olduğunu gösterdi. Go-Kart pistinde hünerini gösteren Tütüncü’yü, Babası Fevzi Tütüncü ve Annesi Hatice Tütüncü de izledi. İlk kez bir Go-Kart aracına bindiğini söyleyen Başkan Hakan Tütüncü, “ Go-Kart, çok keyifli ve sürücülerin hız tutkusunu köreltmek için güzel bir spor.” dedi.
Turnuvanın kupa töreninde konuşan Tütüncü, Kutup Yıldızı Gençlik Derneği’nin Go-Kart Turnuvası’na katılmaktan ve gençlerle birlikte olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi. Başkan Hakan Tütüncü, “Bu turnuvayla gençler, hem dostluklarını artırmak hem de arkadaşlıklarını pekiştirme imkânı buldu. Bu tür organizasyonların devamını temenni ediyorum.” şeklinde konuştu.”
Tütüncü, Kutup Yıldızı Gençlik Derneği Başkanı Engin Okudan’la birlikte, turnuvanın birincisi Burak Şeker’e, ikincisi Ozan Özbudak’a ve üçüncüsü Zafer Özçelik, ödüllerini verdi.


 


Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz