• facebook
  • twitter
-A | A+

TBF’DEN TÜTÜNCܒYE PLAKET. 07.05.2009

Haber Tarihi: 9 Ekim 2009, Cuma - 17:40

Türkiye Basketbol Federasyonu Erkek Ligleri Koordinatörü Ayhan Özgümüş, TB2L Final Grubu maçlarına katkılarından dolayı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye, teşekkür plaketi verdi.

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Erkek Ligleri Koordinatörü Ayhan Özgümüş ve Bayan Ligleri Koordinatörü Murat Tümer, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü makamında ziyaret etti.
Basketbolu seven başkanların göreve gelmesinden mutluluk duyduklarını belirten Erkek Ligleri Koordinatörü Ayhan Özgümüş, Başkan Tütüncü’nün destekleriyle Beko Basketbol Ligi’nde mücadele eden Kepez Belediyespor’un, daha iyi yerlere geleceğine inandığını söyledi. Kepez Belediyesi Erdal Öner Spor Salonu’nun spora kazandırılmasından bu salonun Türk sporunun hizmetine sunulmasından mutlu olduklarını kaydeden Özgümüş, Tütüncü’ye de spor salonunu, Türkiye Erkekler 2. Ligi Final Grubu maçlarına tahsis ettiği için de teşekkür etti.
Basketbola olan desteklerinin bundan sonra da devam edeceğini ifade eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Beko Basketbol Ligi’nde mücadele eden takımlarının ilçe için çok özel anlam taşıdığını belirtti. Başkan Hakan Tütüncü, “Kepez Belediyespor Basketbol Takımı, gençler için çok büyük anlam ifade ediyor. Basketbol takımızın, gençlerin spora yönelmesinde büyük katkısının olmasının yanı sıra sosyal faydası da var. Sporla, gençlerimizi sokağın zararlı alışkanlıklarından koruyorsunuz. Önümüzdeki günlerde spor kulübümüzün kongresi olacak. Yeni yönetimle alt yapı çalışmalarına ağırlık vererek, Kepez’de sporcu sayısını artırmak istiyoruz. Profesyonel ligde bir takımımızın olması spor alanında yaptığımız çalışmalarda itici bir güç oluyor. Kamu iradesinin görevi halkına artı değer üretebilmektir. Basketbol takımımız da bu amaca yönelik hizmet yarışında bir araç olsun istiyoruz.” şeklinde konuştu.
Türkiye Basketbol Federasyonu Erkek Ligleri Koordinatörü Ayhan Özgümüş, Bayan Ligleri Koordinatörü Murat Tümer’le birlikte TB2L Final Grubu maçlarına katkılarından ve spor salonunu tahsisinden dolayı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye, teşekkür plaketi takdim etti.
Tütüncü de, Kepez Belediyesi Spor Salonu’nun her zaman Türk sporunun emrinde olduğunu sözlerine ekledi.


Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz