• facebook
  • twitter
-A | A+

Kepez voleybol transferle güçlendi

Haber Tarihi: 23 Aralık 2021, Perşembe - 11:47
Voleybol sezonunun ilk yarısını ikinci bitirerek takdir toplayan Kepez'in file sultanları, 3 transfer ile ikinci yarıya başlıyor

Kendi altyapısından oluşan sporcularla ligin ilk yarısını 2'inci bitiren Kepez Belediye, rekabeti kızışmaya başladığı ikinci yarı için 3 tranfer ile yoluna devam ediyor. Voleybol Kadınlar 2'inci lige başlarken yapılan küçük hatalar nedeniyle puan kaybı yaşayan Kepez Belediye, yine de istenilen başarıyı elde etti. İkinci yarıda da aynı başarıyı göstermek isteyen Kepez'in çocukları, lig geçmelerini önünü açacak olan play-of' biletini kazanmak istiyor.

ÜÇ TRANSFER YAPILDI

Sakatlanma ya da Covit19 tehlikesine karşı önemli mevkileri güçlendirme kararı alan Kepez Belediyesi Spor Kulübü, 3 tranfer yaparak takımını güçlendirdi. Yine Antalyalı olan 1997 doğumlu pasör çapraz Ece Yapıcı, 1998 doğumlu orta oyuncu Büşra Ergüven ve 2005 doğumlu libero Zeynep Topçu transferleri gerçekleşti. Çok daha zorlu geçmesi beklenen ikinci yarıya hazırlandıklarını belirten Voleybol Şube Sorumlusu Kürşat Altıntaş, başarı istikrarı hedeflediklerini söyledi.
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz