Tütüncü ‘Kepez’in Sultanları’nı ödüllendirdi

11 Ocak 2012, Çarşamba - 06:30
Tütüncü  ‘Kepez’in Sultanları’nı ödüllendirdi


Kepez Belediyespor Kulübü, profesyonel liglerden çekilerek, amatör spora yatırım yapmasının meyvelerini almaya başladı. Kepez Belediyespor, Yerel Voleybol Ligi Yıldız Kızlarda namağlup olarak Antalya şampiyonu oldu.Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, voleyboldaki başarıyı ödüllendirdi. Tütüncü, Antalya Yerel Ligi Yıldız Kızlar Final Grubu müsabakalarında namağlup olarak birinci olan Kepez Belediyesi Yıldız Kızlar Voleybol Takımı’nı toplantı salonunda kabul etti.
Kabulde yer alan Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, Başkan Tütüncü döneminde kurulan ve yetiştirdiği oyuncularla mücadele eden voleybol branşının, 15–20 yıllık alt yapı tecrübesi olan takımları yenerek, Antalya şampiyonu olmasının büyük bir başarı olduğunu söyledi.
 
Yeni yetenekleri Türk sporuna kazandıracağız
 
Başkan Tütüncü de, Kepez’in Sultanlarını, takımın antrenörleri Hikmet İnanlı ve Sadık Yetimoğlu’nu Antalya Şampiyonu olmalarından dolayı kutladı.
Kendi dönemlerinde kurulan voleybol branşının meyvelerini almaya başladıklarını belirten Tütüncü, “Bu kızlarımız gibi, daha birçok kızımızı keşfedip, Türk sporuna kazandıracağız.” dedi. Başkan Hakan Tütüncü, amatör spora destek vererek, Kepez’deki çocuklar ve gençler için sosyal ortam oluşturduklarının da altını çizdi.Kepez’in Sultanları’nın hedefi FenerbahçeHangi takımda oynamak istersiniz, sorusuna yıldız kızların, Üniversal Fenerbahçe cevabı vermesi üzerine Tütüncü, şunları söyledi: “İnanırsanız olur. Hedefiniz yoksa hiçbir rüzgâr size yol vermez. Hayallerinizi sürdürün. Bunun yanında hayatınız boyunca bir disiplin içerisinde yaşamanızı devam ettirin. Disiplin, sizi bir yere götürür. Disiplinin olmadığı hiçbir yerde başarı yoktur. Disiplini elden bırakan hiçbir oyuncu başarılı olamaz.”Antalya’nın amatör spor merkezi KepezKepez Belediye Başkanı Tütüncü, bugünkü başarıyı hayal ederek voleybolda kız takımını kurduklarına işaret ederek, “Bana göre belediyeler, amatör sporla ilgilenmelidir. Artık Kepez, amatör sporun Antalya’da en önemli merkezidir. Profesyonelde yokuz ama amatörde önemli bir gücüz. Hedef, sizin gibi daha yüzlerce gencimize, amatör ortamda en iyi tesislerde spor yapma imkânı sunmaktır.” ifadesini kullandı.
 
Başarıyı ödüllendirdiTütüncü, konuşmasını şöyle tamamladı: “Sizleri çok seviyorum. Başarılı olmanız için belediyenin bütün imkanlarını sizlere seferber ediyorum. Bundan sonra da etmeye devam edeceğim. Başarınızdan dolayı sizleri kutluyorum. Daha güzel başarıları takım olarak almanızı ve böylece Kepez Belediyespor Kulübü’ne güç kazandırmanızı istiyorum.”
Başkan Tütüncü, daha sonra Antalya şampiyonu olan Kepez Belediyespor Yıldız Kızlar Voleybol Takımı’nın oyuncularına başarılarından dolayı eşofman takımı hediye etti, şilt verdi.
Tütüncü, takımın teknik heyetini de verdiği şiltle kutladı.

Kepez Belediyespor, 18-22 Nisan tarihlerinde yapılacak Yıldız Kız Voleybol Bölgesel Grup Eleme maçlarında Antalya’yı temsim edecek. 
Kepez Belediyespor Kulübü’nün, minikler, yıldızlar, gençler ve bölgesel voleybol takımlarında 60 lisanslı sporcusu bulunuyor.

 

Benzer Haberler

Şampiyonluk kupası Tütüncü’de

Şampiyonluk kupası Tütüncü’de

Futbolda, Türkiye 19 Yaş Altı Türkiye Şampiyonu olan Kepez Belediyespor, şampiyonluk kupasını Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye takdim etti.  Başkan Hakan Tütüncü, TFF 3. Lige çıkılmasının ardından Antalya’ya, Türkiye 19 Yaş Altı

Antalya’da yaşayan Antalyasporlu olmalı
Antalya’da yaşayan Antalyasporlu olmalı

Kepezli gençlere seslenen Medicalpark Antalyaspor’un teknik patronu Mehmet Özdilek, Antalyalıları takımlarına sahip çıkmaya davet ederek. “4 büyüklerden bir tanesini tutabilirsiniz ama


Tütüncü’den şampiyon takıma bilgisayar
Tütüncü’den şampiyon takıma bilgisayar

Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Belediyespor Hentbol Takımı nın sporcularını ve antrenörünü, “Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonu” olmalarından dolayı dizüstü bilgisayar ile


Antalya ve Kepez’e vizyon kazandıran eserler ürettik
Antalya ve Kepez’e vizyon kazandıran eserler ürettik

Toplumun her kesimiyle birlikte Antalya markasına katkı sağlayacak, Kepez’in imkânlarıyla dev projeler ürettiklerini söyleyen Başkan Tütüncü,” derdimiz Ahmet Hamdi Tanpınar’ın