• facebook
  • twitter
-A | A+

02/12/2019 Tarihli Olağan Meclis Toplantı Gündemi


                                            ANTALYA KEPEZ BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN
 
         5393 Sayılı Belediye Kanununun 20. ve 21. maddeleri gereği Kepez Belediye Meclisimizin Aralık/2019 aylık olağan toplantısı, aşağıda yazılı gündem maddelerini görüşmek üzere 02.12.2019 tarihi Pazartesi günü saat 14.00’te; Yeşilırmak Caddesi üzerinde bulunan hizmet binamızdaki Meclis Toplantı Salonunda yapılacaktır.
         İlan olunur.  

GÜNDEM  :
SIRA
NO
GELDİĞİ BİRİMKONU
1Yazı İşleri MüdürlüğüYoklama ve Açılış.
2Yazı İşleri MüdürlüğüBelediyemize hayırsever bir vatandaşımız tarafından şartsız ve bedelsiz olarak iki adet araç (otobüs-kamyonet) hibe edilmesi konusunun görüşülmesi.
3İnsan Kaynakları ve Eğitim MüdürlüğüBelediyemiz 2020 yılı için hazırlanan Geçici İşçi Vize Teklif Cetvelinin görüşülmesi.
4İnsan Kaynakları ve Eğitim MüdürlüğüBelediyemizde 2020 yılı için Tam Zamanlı Sözleşmeli Personel Çalıştırılması ve Ücretlerinin Tespit Edilmesi konusunun görüşülmesi.
5Mali Hizmetler MüdürlüğüBelediyemiz 2019 yılı Ek Performans Programı ve Ek Bütçe yapılması konusunun görüşülmesi.
6Mali Hizmetler MüdürlüğüGecekondu ve Sosyal Konutlar Müdürlüğü ile İmar ve  Şehircilik Müdürlüklerinin bütçesinde ihtiyaç fazlası olan tertiplerinden Temizlik İşleri Müdürlüğü, Özel Kalem Müdürlüğü, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Sağlık İşleri Müdürlüğü ile Kentsel Tasarım Müdürlüğünün ilgili tertiplerine Toplam: 4.500.000,00-TL aktarma yapılması konusunun görüşülmesi.
7Mali Hizmetler Müdürlüğüİlçemiz Baraj Mahallesi Kır Çiçeği Caddesi No:78/A'da bulunan Kafeteryanın 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 64. maddesi doğrultusunda 10 (on) yıla kadar kiraya verilip verilemeyeceği ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.
8Temizlik İşleri MüdürlüğüBelediyemiz Katı Atık Ücret Tarifesinin belirlenmesi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.
9Park ve Bahçeler MüdürlüğüBelediyemiz ile Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Altınova Şubesi arasında, ortak proje yapmak üzere Kepez Belediye Başkanına yetki verilmesi konusunun görüşülmesi.
10Park ve Bahçeler MüdürlüğüKuzeyyaka Mahallesi 2535 Sokak üzerindeki alana hayırsever bir vatandaşımız tarafından  taziye evi yapılmak istenmekte olup, Belediyemiz ile hayırsever vatandaş arasında protokol yapmak üzere Kepez Belediye Başkanına yetki verilmesi konusunun görüşülmesi.
11Park ve Bahçeler MüdürlüğüDüdenbaşı Mahallesi 10033 ada 10 parsel üzerinde yapımı devam eden Konyalılar Camii'nin inşaat ve dekorasyon işlerinin yapılması için, Belediyemiz ile Kepez İlçe Müftülüğü arasında protokol yapmak üzere Kepez Belediye Başkanına yetki verilmesi konusunun görüşülmesi.
12Park ve Bahçeler MüdürlüğüAltınova Orta Mahallesi Kale Sokak ile Şelale Sokak kesişiminde bulunan parka, “Pir Sultan Abdal Parkı” isminin verilmesi konusunun görüşülmesi.
13Park ve Bahçeler MüdürlüğüAltınova Orta Mahallesi Kale Sokak ile Şelale Sokak kesişiminde yapım inşaatı devam eden Cemevine “Pir Sultan Abdal Cemevi” isminin verilmesi konusunun görüşülmesi.
14Emlak ve İstimlâk MüdürlüğüYeşilyurt Mahallesinde 5052 ada içerisinde bulunan Eğitim Parkı alanının değerlendirilmesi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu ile Mülkiyet Değerlendirme Komisyonu raporlarının görüşülmesi.
15Emlak ve İstimlâk MüdürlüğüKepez İlçesi sınırları içerisinde yapılması planlanan Gözlem İstasyonu hususunun değerlendirilmesi ve uygun olması halinde Belediye Başkanına protokol yapmak üzere yetki verilmesi konusunun görüşülmesi.
16Emlak ve İstimlâk MüdürlüğüÇankaya Mahallesinde yapılacak olan kadastro çalışmalarında, kadastro ekipleri ile birlikte görev yapmak üzere 6 (altı) adet bilirkişi seçilmesi ve isimlerinin belirlenmesi  konusunun görüşülmesi.
17Emlak ve İstimlâk MüdürlüğüVarsak Aktoprak, Varsak Aydoğmuş, Varsak Karşıyaka ve Varsak Demirel Mahallelerinde yapılacak olan kadastro çalışmalarında, kadastro ekipleri ile birlikte görev yapmak üzere 6 (altı) adet bilirkişi seçilmesi ve isimlerinin belirlenmesi konusunun görüşülmesi.
18Emlak ve İstimlâk MüdürlüğüVarsak Ayanoğlu Mahallesinde yapılacak olan kadastro çalışmalarında, kadastro ekipleri ile birlikte görev yapmak üzere 2 (iki) adet bilirkişi seçilmesi ve isimlerinin belirlenmesi konusunun görüşülmesi.
19Emlak ve İstimlâk MüdürlüğüYeşiltepe, Erenköy, Güneş, Ünsal, Mehmet Akif Ersoy, Habibler, Beşkonaklılar ve Hüsnü Karakaş Mahallelerinde bulunan 12 adet taşınmazın değerlendirilmesi konusunun görüşülmesi.
20Emlak ve İstimlâk MüdürlüğüFevzi Çakmak, Gazi ve Kuzeyyaka Mahallelerinde 5 adet şahsa arsa tahsisi yapılması konusunun görüşülmesi.
21Kentsel Tasarım MüdürlüğüBarış Mahallesi sınırları içerisinde 8402 ada 1 parseldeki İlkokul Alanının güneyinin 929 m²’lik kısmının, Anaokulu Alanına dönüştürülmesine ilişkin hazırlanan 1/1000 ölçekli uygulama imar planı revizyonu ile ilgili İmar Komisyonu raporunun görüşülmesi.
22Kentsel Tasarım MüdürlüğüHüsnü Karakaş Mahallesi sınırları içerisinde gecekondu önleme bölgesi içerisinde kalan konut adalarına ilişkin hazırlanan 1/1000 ölçekli uygulama imar planı revizyonu ile ilgili İmar Komisyonu raporunun görüşülmesi.
23Kentsel Tasarım MüdürlüğüYükseliş Mahallesi sınırları içerisinde 1716 ada 1 ve 20 parselin tevhit edilmesine imkan sağlayacak şekilde düzenlenmesine ilişkin hazırlanan 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliği ile ilgili İmar Komisyonu raporunun görüşülmesi.
24Kentsel Tasarım MüdürlüğüKültür Mahallesi sınırları içerisinde 1863 ada 1 parseldeki konut parseline ilişkin hazırlanan 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliği ile ilgili İmar Komisyonu raporunun görüşülmesi.
25Kentsel Tasarım MüdürlüğüKültür Mahallesi sınırları içerisinde 10707 ada 21 parsel numaralı taşınmaza ilişkin hazırlanan 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliği konusunun görüşülmesi.
26Kentsel Tasarım MüdürlüğüAktoprak Mahallesi sınırları içerisinde 29016 ada 2 parsel numaralı taşınmazda bulunan İlköğretim Alanında, yapı yaklaşma mesafelerinin 5 m. olarak düzenlenmesine ilişkin hazırlanan 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliği konusunun görüşülmesi.
27Kentsel Tasarım MüdürlüğüGöçerler Mahallesi sınırları içerisinde 29011 ada 2 parsel numaralı taşınmaza ilişkin hazırlanan 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliği konusunun görüşülmesi.
28Kentsel Tasarım MüdürlüğüEmek Mahallesi sınırları içerisinde 3439 ada 4 parsel numaralı taşınmazda bulunan Konut Alanında düzenleme yapılmasına ilişkin hazırlanan 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliği konusunun görüşülmesi.
29Kentsel Tasarım MüdürlüğüAyanoğlu Mahallesi sınırları içerisinde 1497 ada 20 parsel numaralı taşınmazda bulunan konut alanına ilişkin hazırlanan 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliği konusunun görüşülmesi.
30Kentsel Tasarım Müdürlüğüİlçemiz genelinde Ticaret Alanlarının üst katlarında Konut Alanı kullanımına imkân sağlayacak şekilde hazırlanmış olan Plan Notunun 1/1000 ölçekli uygulama imar planına eklenmesi konusunun görüşülmesi.
31Kentsel Tasarım MüdürlüğüHabibler Mahallesi sınırları içerisinde 26662 ada 6 ve 7 parsel numaralı taşınmazlara ilişkin hazırlanan 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliği konusunun görüşülmesi.
32Kentsel Tasarım MüdürlüğüEsentepe Mahallesi sınırları içerisinde 25855 ada 1 parsel numaralı taşınmaza   ilişkin hazırlanan 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliği konusunun görüşülmesi.
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz