• facebook
  • twitter
-A | A+

Tütüncü, “Antalya sanatçılarıyla güzel”

Haber Tarihi: 24 Eylül 2021, Cuma - 16:38
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bir araya geldiği müzisyenlere, “Bu şehir, her şeyden çok sanatçılarıyla güzel. Sanatın olmadığı yerde hayat olmaz. Sanatınızla şehri güzelleştirmeye, kalplere imza atmaya devam edin.”şeklinde seslendi.

Türkiye Müzisyenler ve Sanatçılar Federasyonu (MÜZSAN) Antalya İl Başkanlığı, Başkan Hakan Tütüncü’ye teşekkür ziyaretinde bulundu. Başkanlık toplantı salonunda gerçekleşen buluşmada müzisyenler, Fikrimin İnce Gülü, Nazende Sevgilim ve Bir Kızıl Goncaya Benzer Dudağın adlı eserleri seslendirdiler.

Kepez, zor süreçte yanımızdaydı”

MÜZSAN  Antalya İl Başkanı Sinem Çevik Bakarlar, kabulde yaptığı konuşmada, pandemi döneminde sanat  camiası olarak zorlu bir sınavdan geçtiklerini belirtti. Bakarlar, “Pandemi dönemi, bizim için zor bir süreçti. Hazırlıksızdık. O süreçte ayakta durmak güçtü. Bu süreçte Kepez Belediyesi, bizleri yalnız bırakmadı. Projelerle, sosyal desteklerle yanımızda oldu.  Desteklerinden dolayı Başkan Hakan Tütüncü’ye teşekkür ederim.” ifadesini kullandı.

 “Sanatınızla kalplere imza atmaya devam edin”

Daha sonra söz alan Başkan Hakan Tütüncü de, müzisyenlere şöyle seslendi:    “O dönemde birbirimize güç vermeli ve destek olmalıydık.  Bunu da karşılıklı olarak yaptık. Şarkılarla, gönüllerimizi şenlendirmeye, sanatınızla içimizi güzelleştirmeye devam edin. Bu şehir, her şeyden çok sanatçılarıyla güzel. Sanatın olmadığı yerde hayat olmaz. Sanatınızla şehri güzelleştirmeye, kalplere imza atmaya devam edin. Biz her zaman yanınızdayız. Daha farklı işlerle, projelerle yanınızda olmaya, size destek vermeye devam edeceğiz. Her zaman sanatın ve sanatçının yanındayız. Siz,  sanatınızla insanlarımızın gönlünü güzelleştirmeye devam edin.”

Güzel projelere imza atacağız”

İnsanoğlu, esas mutluluğa ne zaman erişecek, biliyor musunuz, diye soran Başkan Tütüncü, “ İnsanlar mutluluğu; bir şarkının içerisinde kaybolduğunda,  baktığı tabloda güzelliği bulduğunda ve bir şiir dinlediğinde kalbi titreğinde görecekler. Bu nedenle sanatçıların mutluluk da çok büyük payları var.  Gazi Mustafa Kemal Atatürk; “Hepiniz milletvekili olabilirsiniz, bakan olabilirsiniz... Hatta cumhurbaşkanı olabilirsiniz. Fakat sanatkâr olamazsınız...” diyor. Sanatkâr olmak ayrı bir şey. Sanatkâr, bizim için çok değerli ve kıymetlidir.  Müzisyenlerimizle, sanatçılarımızla güzel projelere imza atacağız.”

MÜZSAN  Antalya İl Başkanı Sinem Çevik Bakarlar, ziyaretin sonunda Tütüncü’ye, müzisyenlere verdiği desteklerden dolayı plaket takdim etti. Ziyaret, günün anısına fotoğraf çekilmesinin ardından sona erdi.

 
 
 
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz