Son Haberler
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
Başkan İsmail İltemir açıkladı
13 Eylül 2023, Çarşamba - 14:46Başkan İsmail İltemir açıkladı;
"Kırıkkale maçı biletleri ücretsiz"
"Kırıkkale maçı biletleri ücretsiz"
Türkiye 3. Lig 1.grup temsilcisi Kepezspor bu hafta sonu oynayacağı maçın hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Kırmızı - Beyazlı Kulübün Başkanı İsmail İltemir Antalyalı futbol severlere müjdeyi verdi. Başkan İltemir yaptığı açıklamada, "Ligin ilk maçında Aliağa karşısında üstün bir oyun ortaya koyan futbolcularımızı kutluyorum ancak ikinci yarıda yoğun esen bir rüzgara karşı oynadık. Galibiyet için gitmiştik ancak bir puanla Antalya'ya döndük. Şimdi bu pazar günü saat 16.00'da kendi sahamızda oynayacağımız Kırıkkalespor maçını kazanarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Tüm Antalyalı spor severleri maçımıza bekliyoruz. Kırıkkale müsabakasını taraftarlarımız ücretsiz izleyebilecek. Bu zorlu maçta Kepezsporumuzu yalnız bırakmayalım" diye konuştu.