Son Haberler
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
Antalya Bilim Merkezi’nden öğrencilere bilimsel tatil
14 Kasım 2023, Salı - 10:35Ara tatilde Antalya Bilim Merkezi’nin bilim kampına katılan öğrenciler, ilgi alanlarındaki atölyelerde kendilerini geliştirirken eğlendiler.
Kepez Belediyesi Antalya Bilim Merkezi’nin ilköğretim okullarının ara tatillerinde düzenlediği bilim kampları, çocukların hem öğrendikleri hem de eğlenerek sosyalleştikleri aktiviteler sağlıyor. Güne satranç dersi ile başlayan katılımcılar, spor dersinin ardından müze gezilerine katılıyor. Günde 2 seans ilgilendikleri alanlarda atölyelere giren çocuklar, bilgi ve becerilerini geliştiriyor. Robotik kodlama, steam, fen bilimleri, biyoloji, ahşap tasarım ve matematik atölyelerinde 5 günlük program dahilinde çalışmalar yapan çocuklar, keyifli saatler geçiriyor. Öğle yemeği ve atıştırmalık ikramı da yapılan kampta, okullarda olmayan eğitim gereçleri kullanılıyor.