Son Haberler
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
Şampiyonaya hazırlanıyorlar
30 Kasım 2021, Salı - 14:39Kepezlilere spor yapma alışkanlığı kazandırmayı hedefleyen Kepez Belediyesi Spor Kulübü ailesi üyesi judo takımı, Aralık ayındaki Liseler İl Şampiyonasına hazırlanıyor. Judo Federasyonu ile Milli Eğitim Bakanlığı'nın ortaklaşa düzenlediği şampiyonanın ardından yapılacak Türkiye Şampiyonası'na da katılacak olan Kepezli judocular, 9 sporcusunu hazırlıyor. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün çok amaçlı spor salonunda antrenman yapan antrenör Canan Adıgüzel Sezgin ve öğrencilerini ziyaret eden kulübün şube sorumlusu İbrahim Saraçoğlu, Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü ile Kulüp Başkanı Hakan Çatal'ın başarı dileklerini iletti.