Son Haberler
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
Tek hedefleri şampiyonluk
23 Kasım 2022, Çarşamba - 10:46
Geçen sezonun minikler Türkiye şampiyonu Kepez Belediye Spor Kulübü Hentbol Takımı, bu sezon küçükler kategorisinde şampiyonluğa kilitlendi
Minikler Türkiye şampiyonu Kepez Belediye Spor Kulübü Hentbol Takımı, bu sezon küçükler kategorisinde başlayarak önce Antalya ardından, Türkiye Şampiyonluğuna kilitlendi. Antrenman programını haftada 6 güne çıkartan Antrenör Sertan Sarpaş, 29 Kasım’da başlayacak Antalya Şampiyonasında kupayı kaldırarak finale kadar yükselmeyi hedefliyor. Oyuncularını mutlak şampiyonluk konusunda motive eden Sarpaş, kendilerinden yaşça büyük takımları yenebilmek için sıkı bir antrenman uyguluyor.
AMAÇ MİLLİ TAKIM
Haftanın 2 günü ağırlık ve çabuk kuvvet çalışmaları yaptıran Sarpaş, kalan 4 gün boyunca da taktik çalışmalarıyla oyun anlayışı geliştirici teknikler öğretiyor. Asıl amacının A Milli Takıma oyuncu hazırlamak olduğunu belirten Sarpaş, doğru oyun oynatarak engelleri birer birer geçeceklerine inandığını söyledi. Şampiyonluk tişörtleri giyip Türk Bayrağı ile objektiflere poz veren oyuncular ise, Kepez’e birçok kupa getirmek için çalıştıklarını ifade etti.