Son Haberler
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
U14 şampiyonlarına profesyonel lig hedefi
17 Mart 2023, Cuma - 09:59Futbol U14 Antalya şampiyonu olan takıma verilen yemekte garsonluk yapan teknik direktörler, oyuncularına 3’üncü Lig’de grup birincisi olan A Takımına katılma hedefi koydu
Basketbolda olduğu gibi futbol altyapı takımlarıyla da şampiyonluklar kovalayan Kepez Belediyesi Spor Kulübü, Antalya şampiyonu olan U14 takımına özel yemek düzenledi. Bu sezon çıktıkları 3’üncü Lig’de grup birincisi olan Kepezspor Futbol Takımı Teknik Direktörü Şakir Filiz, Altyapı Teknik Sorumlusu Süleyman Ögen ile yardımcıları, yemek servisini gerçekleştirerek oyuncularını tebrik etti.
HEDEF PROFESYONEL OYUNCULUK
İyi yetişip profesyonel takımın oyuncusu olarak devam etmelerini istediklerini vurgulayan bir konuşma yapan Kepezspor Futbol Takımı Teknik Direktörü Şakir Filiz, “2009-2010 sezonunda 3. Lig’e çıktığımızda, 28 kişilik kadronun 18’i kendi alt yapımızdan, 10 tanesi de Antalyalı oyuncuydu. Yolunuz açık olsun. Hem futbolunu, hem ahlakını ve sosyalliğini geliştiren zirvelere gider. Üst tarafları sizler doldurun” diye seslendi. Son maçı yaptıkları İkizler Spor’u 3-1 yenerek birincilik kupası aldıklarını belirten Altyapı Teknik Sorumlusu Süleyman Ögen, “Karakterli oyuncu istiyoruz. Sahada ne zaman, nerede, kime sorularının yanıtlarını arayan oyuncular yetiştirmek istiyoruz. Gelişim, gelişim, gelişim. Kazanmak önemli, ama her anlamda kendinizi yetiştirmek daha önemli…” dedi.