Son Haberler
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
Kepez’den öğrencilere çorba ikramı
19 Nisan 2024, Cuma - 15:29Kepez Belediyesi tarafından Akdeniz Üniversitesi Merkez Kütüphanesi önünde öğrencilere sıcacık çorba ikramında bulunuldu.
Kepez Belediyesi, ilçe halkına yönelik sosyal belediyecilik hizmetlerini aralıksız sürdürüyor. Sosyal belediyecilik hizmetleri kapsamında Kepez Belediyesi tarafından Akdeniz Üniversitesi Merkez Kütüphanesi önünde öğrencilere çorba ikramında bulunuldu. Bahar dönemi vize sınavlarına hazırlanan öğrenciler, kütüphane önünde gerçekleştirilen sıcak çorba dağıtımını büyük bir memnuniyetle karşıladılar. Kepez Belediyesi’nin çorba ikramı, öğrencilerin yoğun dönemlerinde moral ve enerji bulmalarına yardımcı oldu. Akdeniz Üniversitesi öğrencileri, sıcak çorba dağıtımı için Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz ve belediye personeline teşekkür etti.
Öğrencilerin eğitim hayatlarını kolaylaştırmak, yarınımızın teminatı gençlere destek olmak Kepez Belediyesi’nin, öncelikli hedefleri arasında yer alıyor.
Öğrencilerin eğitim hayatlarını kolaylaştırmak, yarınımızın teminatı gençlere destek olmak Kepez Belediyesi’nin, öncelikli hedefleri arasında yer alıyor.