Kepez’den YKS öğrencilerine moral pikniği

6 Haziran 2024, Perşembe - 17:06
Kepez’den YKS öğrencilerine moral pikniği
Kepez Belediyesi, Yasin Naci Ağaroğlu Eğitim Merkezi’nde YKS sınavına hazırlanan üniversite adayı öğrencilere moral motivasyon pikniği düzenledi. Kepez Kent Ormanı’ndaki etkinlikte gönüllerince eğlenme fırsatı bulan öğrenciler, sınav öncesi moral depolayarak, arkadaşlarıyla güzel anılar biriktirdiler.

Eğitime önemli katkılar sunan Kepez Belediyesi, ilçenin dört bir yanında hizmet veren destek kurslarıyla çocuk ve gençlere eğitimde fırsat eşitliği sunuyor. Belediye bünyesinde hizmet veren Yasin Naci Ağaroğlu Eğitim Merkezi,  her yıl düzenlediği YKS hazırlık kursları ile yüzlerce öğrenciye üniversite kapılarını aralıyor. Kepez Belediyesi, yıl boyunca Yasin Naci Ağaroğlu Eğitim Merkezi’ndeki destek eğitim kursları ile YKS’ye hazırlanan öğrenciler için moral pikniği düzenledi. Sınav stresini azaltmak ve moral desteği sağlamak için gerçekleştirilen etkinlik, öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Piknik boyunca öğrenciler, coşkulu anlar yaşadı. Halay çekerek eğlenen gençler, düzenlenen müzik dinletisi ile keyifli vakit geçirdi. Etkinlikte, sınav öncesi moral depolayan öğrenciler, arkadaşlarıyla güzel bir gün geçirmenin keyfini yaşadı.

ÖĞRENCİLERE BAŞARI DİLEKLERİNİ İLETTİ

Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Evrim Yalçın da, Yasin Naci Ağaroğlu Eğitim Merkezi’nin moral pikniğine katılarak, öğrencilerin heyecanına ortak oldu. 8-9 Haziran da gerçekleştirilecek TYT ve AYT sınavlarında öğrencilere başarılar dileyen Başkan Yardımcısı Yalçın, “Burada öğrencilerimizin bütün yıl boyunca verdikleri emeklerin bir sonucu olarak, sınav öncesinde streslerini atmaları ve sınava daha rahat girmeleri için arkadaşlarımız tarafından güzel bir organizasyon düzenlendi. Hem müzik, hem eğlence, hem de temiz havadan yararlanarak sınava moral depolayarak girmelerini istedik. Öğrencilerimize, Kepez Belediye Başkanımız Mesut Kocagöz’ün selamlarını getirdik. İnşallah sınav sonuçları açıklandığında başkanımızla beraber öğrencilerimizin bu başarılarını kutlayacağız. “ dedi.

Kepez Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavına(YKS) girecek öğrenciler için düzenlediği TYT ve AYT hazırlık Kursları ile her yıl yüzlerce öğrenciye üniversite kapılarını aralıyor.
Kepez’den YKS öğrencilerine moral pikniği
Kepez’den YKS öğrencilerine moral pikniği
Kepez’den YKS öğrencilerine moral pikniği
Kepez’den YKS öğrencilerine moral pikniği
Kepez’den YKS öğrencilerine moral pikniği